wtorek, 29 listopada 2016

Tomek Michniewicz - zaproszenie na spotkanie

Szykujemy podsumowanie Festiwalu z galerią zdjęć, a tu pora na następną imprezę podróżnicza. Wszystko toczy się bardzo szybko więc i szybko zapraszamy na spotkanie z człowiekiem nieprzeciętnym.

2 grudnia zapraszamy o godzinie 19.00 do Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej na spotkanie z Tomkiem Michniewiczem


Kim jest Tomek Michniewicz? To z pewnością człowiek instytucja, człowiek mediów i jednocześnie człowiek medialny. Przemierza w swych podróżach ponad 50 krajów. W swych wojażach interesuje się głównie sprawami międzynarodowymi i różnicami między kulturami, szczególnie krajów afrykańskich a zachodem.

"Mieszkał z Pigmejami Baka w ich szałasach po środku lasu deszczowego na pograniczu kongijsko-kamerunskim. Rozbił kongijsko-zambijski gang przemytników kości słoniowej. Jako jedyny Polak został wpuszczony na pokład najsłynniejszej firmy poszukującej skarbów - Mel Fisher's Treasures. Spędził bez ochrony cały dzień w więzieniu San Quentin przeznaczonym dla najgroźniejszych przestępców " (ze wstępu do książki "Swoją drogą. Opowieść o trzech podróżach po inne życie").

Współpracuje z mediami. W radiowej "trójce" tworzył audycję "Trójka przekracza granice", a obecnie w radio ZET audycję "W drodze". Zdobywca licznych nagród na festiwalach medialnych i podróżniczych.

Więcej o Tomku i o tym, co to za człowiek na jego stronie www.tomekmichniewicz.pl

Zapraszamy! To będzie na pewno niezapomniane spotkanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz